Nieuws

STEELIT® team.jpg

27.02.2017

Bezoek STEELIT® showroom

De STEELIT® collectie komen bekijken? Geen probleem! STEELIT® nodigt u graag uit in één van zijn showrooms te Etterbeek, Roeselare of Zwevegem tevens werd onlangs een STEELIT® showroom geopend in Breda, want STEELIT® wil zich ook buiten de grenzen profileren. U kan er steeds op afspraak een bezoek nemen. U zal er persoonlijk bijgestaan worden door ons team. Uiteraard kan u ook steeds terecht bij één van onze dealers, u vindt zeker een STEELIT® dealer in uw buurt . 

Bezoek STEELIT® showroom

De STEELIT® collectie komen bekijken? Geen probleem! STEELIT® nodigt u graag uit in één van zijn showrooms te Etterbeek, Roeselare of Zwevegem tevens werd onlangs een STEELIT® showroom geopend in Breda, want STEELIT® wil zich ook buiten de grenzen profileren. U kan er steeds op afspraak een bezoek nemen. U zal er persoonlijk bijgestaan worden door ons team. Uiteraard kan u ook steeds terecht bij één van onze dealers, u vindt zeker een STEELIT® dealer in uw buurt . 

STEELIT® team.jpg